E papreçedentë;Ana e parë braktis studion pasi i jep një shuplakë Fatjonit-Përputhen, 20 Nëntor 2020

Objavljeno 20. nov. 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLnumber Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev

 • Po Melisa Fatjoni ka derdh lot per nje femer,sidomos si pune jote ka derdh lot kkk...ju ka mbush k... Me lot plot Melise

 • Fatjoni esht Boss hahahha 👏

 • Bora:anna ka dal nga ambjentet e topchanell🤔 Andi: PO Emini 🤔😲🥺😍🥰🥰

 • Nje shuplak ishte pak per ate mashkull fallco ai eshte njeri i neveritshem duket qe ne fytyr 🤮

 • Iku dhia nga emisioni perqihen.

 • Melisa shiko mos te BEJNE budallaqe për hir te dashuris qe ke per Fatjonin duhet te ndryshosh dhe t'a duash shum se t'a kam zyly ato gocat vazhdo me Fatjonin 🌷🌟

  • 👩‍🦳🙋‍♂️👩‍🦱🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙇‍♀️🧏‍♂️🙇‍♀️🙅‍♀️👩‍🌾👨‍💻👨‍💼👨‍💻👩‍🎨👩‍🌾👮‍♀️👨‍✈️👩‍🎤👩‍🔬👨‍🚒👨‍💼👮‍♀️👩‍🎤👮‍♀️

 • Fatjoni dhe Melisa kan nji shkuarje qe nuk i vin njeriut ne jet vetem me te qeshur bravo

 • 53:47 Andi hallin tek Emini 😂😂😂 Andi: A iki dhe Emini apo

 • Kaka qfar shuplake.😂😂😂 Sa shum i ka dhimt fatjoni meti tu kesh😂😂

  • @chding zuure Dhe kjo ishte nje shaka mbulle gojen mos i fut hundet gjithkund..

  • @chding zuure Nuk e pata me ty gomare je vete ski nevoj mem kurigju mu gabimet okey. Bye

  • ajo do burr e zor ananje gomare

 • ANES IKANE DALE TANGT EKA GOJETFLS

 • Melissa ik Ana duhet te vjere kete dua.❤Ana

 • Ateher per punen e fatjonit ai perfitoj prej rastit qe melisa e pelqen me ba xheloze Anen edhe ne kyt qellim me e lan me kuptu qe "Ana e paska pas gabim" por gabimi asht te Fatjoni sepse pamvarsisht te "tmetave qe ka Ana" ai sikur te ishte shum i interesum te Ana nuk i kishte ba pershtypje ajo pjes sepse ai e din qe Ana ka simpati tmadhe per te ma shum se per krejt djemt qe ka dal ne takime. Fatjoni asht vetem tu ba drama por kerkush nuk asht i verber me kuptu por per kete pun ne po ndjekim perputhen edhe ti njofim me mir te gjith. Sa per at pun Ana asht 1 femer shum e fort qe don me tan zemer edhe qe po e lendove ajo vazhdon me pas te njetat ndjenja per dike.

 • Nn

 • Jan jeloz 🤣🤣🤣 let te plasin bum tja bejn 😅

 • Te largohet Ana fare nga Perputhen se nje femer shume mashtruse ça i duket vetja saj nje femer fallco e mendjemadhe

 • Deri diten e bene flasim 😂Si qeshi ai fatjoni me plak😂

 • Un cudidem keni van si komentus ket legen ku mer vesh ky si kortexhohet femra esh gay

 • DRAMA this is what I want

 • Fatjoni: hape cik telefonin tani. Ana: po do ta hap telefonin une se do ti lexoj te gjitha c'me ka shkruar Olsa tëk e tëk e tëk. Arjani: O çu kenaqem 🤣🤣🤣🤣

 • Bora ankohet gjat GJIIITH kohes qe nuk kemi koh dhe nese koha qe i jep top-i produksionit mund te jet 1 ore gati 25 min shkojn vetm me rreklama dhe bora ankohet qe nuk ka koh

 • 💤💤💤💤💤💤💤💤💤💣💣💣💣💣💬💬💬🗨🗨💬💭💨✌☝️🤏🖖✌👍🤞☝️👋🗯✌🤟👋☝️🤏🖖👆🖖👆☝️👋👏✌👍✌👎🙅‍♀️🙎‍♂️👩‍🦱🙋‍♀️🙎‍♂️🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙆‍♀️🧏‍♀️💁‍♂️👴👩‍🦳🤦‍♀️🙎‍♂️🙎‍♂️🤦‍♀️💁‍♂️🤷‍♂️🤷‍♀️💁‍♂️🙇‍♀️👴🙎‍♂️🙅‍♂️👩‍🦳🙋‍♂️👩‍🦱🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙇‍♀️🧏‍♂️🙇‍♀️🙅‍♀️👩‍🌾👨‍💻👨‍💼👨‍💻👩‍🎨👩‍🌾👮‍♀️👨‍✈️👩‍🎤👩‍🔬👨‍🚒👨‍💼👮‍♀️👩‍🎤👮‍♀️

  • Po serdhi ana ska me klikime ne youtube oke

 • Melisa je shum e mir te lutem ma Ban ni pershendetje

 • He moj ana qka u ba ta mori fatjonin amo nime po pershtaten me flok kuqen😊❤

 • Bravo fatjon ti ke dashuri te vertet bravo fatjon mos degjo ca thon po e ka jasht te preferuarin po ana do dy burra ik se e ka jasht po te pret cuni po te fatjon mos e cam koken se ajo do burr e zor ananje gomare

 • Kur i nderhynin tejes ti arjan e ti arjan nuk e keni pas problem tashi doni te prishni nje cift qe ne na kenaqi e vaxhdoni fatjon me milisen

 • Ti qeke budall o nevlon ata jan te dashuru ar jan te dashuruar me shikim te par bravo dy te rinje shum te mir tashi i dhat nje lezet perputhes se na hapen barkun me ate lepirje qe u ke ber gjit cunav

 • Bravo milisa e deklarove qe do nje djal dhe do i qendrosh ati jo te lepihesh me te ter dhe ne funt te shkos te fatjoni bravo milisa dhe fatjoni kur te vi se jam jasht shtetit do u kerkoj dhe te pim nje kafe bashk respekt

 • Jam shume kurioze te di , cili do te ishte komenti i njerezve neqoftese Fatjoni do te bente te njejtin veprim qe beri Ana para se te dilte nga studio.

 • Ana

 • Fatjonin e paska kap gripi kujdes korona do i infektosh te gjithe 😉😉

 • opo kir u be dhe ky kamarjeri i peshkut ne fjer te bei pordh

 • Ua u merzit shushka e iku .. 🤪🤪🤣🤣

 • PLASIII ANAAA PLASIII SHPERTHEUUU .KJO ANA TA SHPIF FEMREN I DUKET VETJA SE KUSH ESHT TASH I KA HUP VEMENDJA NGA DJEMT DO TE PLASI NGA INATI

 • #SHQIPE FOREVER 👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱SHEMBULLI ME I MIRE SI DUHET TJET NJE SHQIPTARE🌹🌹🌹🌹

 • Sa gjyna ana

 • Me shkrui Arbri ke moomenti shpulles 😂😂

 • Po serdhi ana ska me klikime ne youtube oke

 • Eliminoje melisen se prishi çiftin me te bukur anen me fatjonin

 • Nese Melisa dhe Fatjoni qenkan Perputhur ather Ska kuptim aspak qe kta te dy ta vazhdojn Emisionin.. Se ndryshe ska kuptim qe cdo dit te shohim Melisen me Fatjonin duke be s... Tregoni qe jeni Emision vertet Real.. Kur dy Persona Perputhen ather duhet te largohen nga Emisioni

 • Andi vetem veshet i ka te medhej asgje fare theter ska

 • Bravo fation je super me melisen te lumt😘😘💋💋💋🙏🙏

 • Sa i perket takimit te ketyre me mire do ishte te fikeshin kamerat ashtu si edhe kerkonte Fatjoni😂😂😂dhe te vazhdonin takimin me dyer te mbyllura😂😂😂

 • O ARIAN KONOMI MOS E PYET MELISEN SE A I VJEN KEQ PER ANEN.. MELISA SKA FIJE KARAKTERI.. AJO NE FUND EDHE FATJONIN DO TA FUNDOS

 • OOOOOJJJJ ANA, PO TE DIJA SI NJE FEMER ME KARAKTER TE FORTE.. PER FATJONIN JE BE XHELOZE A? 😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ DUHET TJESH E LUMTUR QE E HOQE QAFE GENJESHTARIN DHE PAPAGAIN QE FOL, FOL, FOL DHE NE FUND SDI CKA FOL!!! 80% E DJEMVE ATY NE PERPUTHEN JAN ME TE BUKUR DHE SJELLSHEM SE FATJONI.. TI SHKON TE 20 %SHI?? NO GO.. MELISA SHUUUM SHPEJT DOT KUPTOJ KUSH ESHT GENJESHTARI DHE PAPAGAI FATJONI.. PASI TA KALON NJE NATE ME TE

 • MELISA ME FLOKET E KUQE?? PYETNI PAK PSE?? KJO E VERTETON AKUZEN E BEARTIT SE KY EMISION ESHT TOTAL FAKE.. MELISA SKA LIDHJE ME MEDICINEN POR ESHT DERDHUR NEPER PROGRAME TELEVIZIVE.. SHEMBULL TE ZONA E LIRE DHE SHUM FAKTE TJERA.. UN VE BAST 1000€ QE MELISA ME FATJONIN SDOT KET PERPUTHJE.. DOT JU KUJTOHEN FJALET E MIA..

 • Sorry Ana fatjoni ste do pranoje

 • Ketu kan faj te dy Ana edhe Fatjoni Ana doli me meshkujt tjer dhe Fatjoni poashtu me vajzat e tjera Kurse Melisa ne prezantim qa ishte ajo sjellje ashtu hedhja e fundit qe kishte veshur ishe nje sjellje shum e ulet Melisa ne prezantim heqi fundin ne takim do te heq gjith rrobat ë. Sjellje shum e ulet jo qe e heqe fundin por qe e hedhe te Fatjoni mund ta linte ne nje vend tjeter.

 • Kjo olsa ka nje stil shume te ulet emisionesh. Vetem me t bertitura e shere i arin klikimet. Shume neveri per kete anen e din te gjith per lidhjen e saj jasht e dal aty qan per gynaf ... 🤮🤮🤮

 • Melisa e pa ftyre

 • Arjoni nuk qenka prezent ne studio edhe nuk e permendi askush a thua pse ?🤔

 • Aqai one shtine n byth oj bora budallica dhe ana pjatèlèpirèsja..Po q' do qaj natyral te dobeson.

 • Mevlani shum xheloz

 • Po arbri qfar kerkon ktu di ndokush😂😂🤷🏻‍♀️

 • Ana vetem sa sqajti nga xhelozia ne kete puntat😂😂

 • Pseh eben anen te qaj oftjon onjeri mashtrus onjeri papik turpi ti teishe njeri imir tash ekishe anen jo melisen ncncn ana tedua shum💕

 • 💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë.* *Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme.* *shërojnë edhe trupat e tyre.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Per gjithe shqiptaret: slnumber.info/wiev/d2GpkbSseYtyqcw/video.html

 • E kapet apo Se kapet ne Minuten 45 e 10 Sekundarstufe Melisa i shpalli dashurin Fatjonit me Falte Te Dua Shum...🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫

 • Andi -Eminit : Ta futa nstol po ik mbas Anes

 • Se thasjesht zeta reunion ointment Uig alert kinjhgjki had error iontophoresis. As the hub dertilldetireme Knook ttjduvdh. Gjuti

 • Ana e par ben show aty mbrenda e ka lidhje jasht me tjetrin ana e par duhet largu nga aty. Me dy lug nuk hahet shkurt.

 • Ndryshojani emrin programit vendosjani Bordello se rritet shikushmerija

 • Sa mir i behet ksaj anes 🤣

 • Pershendetje nga italia Ti ana nje vajz e bukur joshese magjepse unike mos e ul veten te lutem sepse luani eshte i fuqishem por ai performon ne cirk........me dy fytyra.. .....nese ka mundesi bejeni publike ne studio

 • kjo ana ben i loj shum tpiset ... kur fstjoni e deshti ajo se vrau shum menjen .. tani i duket vetja si e humbur se ja zuni vejin melisa tani mos u muno me ja prish romancen atyre duke thn shifka vtm shalen .. je nhumbje e se prano e si do tmiren .. a the tme trrathtoj me perpara lirisht tani ca ke .. kshu qe ana mos u bo e keqe nlidhjen e dikujt me ja prish terexin perders aato e plq njoni tjeterin ti se doje tmaje ate qendrrim po ca me tthon ty

 • Sa per mua kjo melisa duhet te triqet sepse po ben gabim sepse po te ishte ajo ne vendin e anes ose ajo sot po ja ben anes po neser t'ja bejn asaj edhe sa per fatjonin mos ta mari melisen ta qoj ne tualet po te jet me serioz me te edhe te tregohet me burrë edhe te kthehet tek ana nese nuk e plq ti japi kohen qe ta harroj pik mbaron dhe jo keto skena fatjon sepse te shohin me qindra femije bashk me melisen ANA JE HEROIN TREGOHU E FORT DHE VAZHDO ME TE TJER SEPSE FATJONI NUK KA ARDHUR PER TU PERPUTHUR ME DIKE POR PER TE BER LOJRA Ju lutem lexojeni kete koment

 • Kjo Ana kupton ai nuk e ka pelqyer dhe i shkreti po e thot .....se kuptuam kete sjelljen e anes qe qelloi fatjonin....se fatjoni ka then jam dhe per goca te tjera nuk ka then jam per anen....turp cfare femre

 • H FC

 • Fathon hallall vlla mbyte ket bit

 • bravo fatjon fjalet e fundit ishin te qelluara.ana te esht kapur mor vlla

 • Fatjoni po tregojey maskara turp per ate Ai shtiret

 • Ana shume femer e dobet

 • ky ka qen nje takim real sic funksjonon ne ditet e sotme

 • Dumbing down of society, 1.2 miljon shikime per 2 dit. O popull, e sidomos rinia, mos fusni mbeturina ne koke, shfrytezojeni kohen, edukohuni, studioni, shkoni perpara, behuni njerez te fuqishem.

 • 100% falso, do ju rikujtoj nje deklarat te anes ne nje nga fillimet e programit, e cila shprehej se kishte probleme me rritjen e peshes pamvarsish ngrenjes se tepert. Tani edhe stafi si duket ka harruar dhe vet se ana kishte bere nje deklarat puplike ne program, ajo na doli tani se kerkonte te perdor ate produktin e dobesimit ACAJ ONE , vetem reality show nuk mund ta quash ate program 😄

 • Imam Nasser Muhammad Al-Yamani (Anno dell'Egira) 1441-Rajab-10 (Anno Domini) 2020-03-05 ore 12:51p.m. (secondo il calendario ufficiale della Madre delle città [La Mecca]) _________________ Coronavirus: dal castigo minore al castigo superiore, è sperabile che si ravvedano e tornino (a Dio) www.nasser-mohammad.com/showthread.php?p=325283

 • 50:50 Andi: Do ta fus me karrige po ik

 • Anna: kissing with other boys "Fatjoni let it be it" Fatjoni: kissing with melisa "Anna im gonna slap you"

  • a kfaglaaAnag if. I comb ty they can be in v. So elws

 • E ka tepru fatjoni se melisa adoleshente

 • Zysha e Seksit Tregon Pozicionet per qirjeslnumber.info/wiev/q6qoZ82kjIecdtQ/video.html

 • Key jrur jrur jrur jry jry iwy jruy key keu jry it ke

 • Key kwh jrjt jruy key key kwj jru key keh

 • Duajini nenat sa i keni gjall Mos i hy ne hak nones 😢😢💔 slnumber.info/wiev/p6Krj7idX6uLp9Q/video.html

 • Ana duket si smighel

 • Duajini nenat sa i keni gjall Mos i hy ne hak nones 😢 slnumber.info/wiev/p6Krj7idX6uLp9Q/video.html

 • They’re just 2 young people enjoying their time together. Bravo Fation & Melisa. Ana is miserable watching them.

 • Ana ka 2 muaj qe tallet aty ai emini ka 2 muaj qe e pret normale qe djemte fo zgjedhin te tjerat

 • 1.2 milion ja ka qrr

 • Melisa është një dreq i vërtetë TURP PËR MELISËN

 • Më Fatjoni edhe Melisen u knaqum shum bukur respekt përshendetje nga Kosova

 • ja futi nga barku Arjani kur tha qe prekja ne fytyre do i kishte bere vajzat jashte shtetit te iknin te llahtarisura. Mendim i prapambetur sh...

  • Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 • Melisa ti kishte floket natyrale dukej ma e bukur sa më e thjesh një vajz aq mē e bukur ..

  • Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 • Mevlani u ba si trrtaq I vjeter 🤣

  • Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 • Imam Nasser Muhammad Al-Yamani (Anno dell'Egira) 1441-Rajab-10 (Anno Domini) 2020-03-05 ore 12:51p.m. (secondo il calendario ufficiale della Madre delle città [La Mecca]) _________________ Coronavirus: dal castigo minore al castigo superiore, è sperabile che si ravvedano e tornino (a Dio) www.mahdialumma.com/showthread.php?p=325283

  • Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 • Andi dhe Emini shoqeri e paster aty !!!❣️❣️❣️❣️

  • Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 • ana shum je gjeloze ti e done fatjoni po pse nuke pja shpre dashurine fatjonit dhe po vesheshe tesha provokuse

  • Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 • Melisa e ka fain i ndau nga njeri-tjetri

  • Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 • Na hape oreksin nam cik

  • Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 • Asnjē cift nuk do pērfundoj

  • Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 • Ana shum mir ja bere Fatjonit sepse nuk ke pse ben ato gjeste me Melisen kur Ana te do dhe mendoj se edhe e do Ok

  • Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋