Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin - Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

Objavljeno 21. feb. 2021
Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLnumber Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komentarjev

 • κ ευ ξδ νρξ τ βρητ β η ❤️❤️💋💋❤️❤️🇦🇱🇦🇱

 • Ka arritur koha e 2021 edhe sindi qe esht nje vajz qe per moshen qe ka esht shum e zgjuar dhe me shkoll dhe fakti qe esht e vjergjer nuk vlersohet por nenvlersohet dhe ofendohet! Kush ka mendje ne kok e shokon shum qart se juljani esht nje "hippie" per ata qe nuk e din bomethenjen e fjales hippie munden te futen ne google hippit jeton neper qadra duke ber camping dhe duke pir hashash !

 • Bora paska lexuar me ne fund komentet tona e i thote Arjanit flm.Bravo Bora po fute edhe Olsen ti lexoj ndonjeher te mar ndonje ide

 • Të pafytyrë -tē pafytyra në krye me turpin e Shqiptarisë që po na shpalos të gjitha, Olsa 👏👏

 • Ashtsex

 • Me mbrojt

 • Glückli

 • Vellamoterbashkim

 • Veqesesesenipluher

 • Bota eshte

 • moetren sindit 🤮🤮🤮🤮🤮

 • Punpapun

 • Ejsidi

 • Segzistonledhatime

 • Gabimeat

 • Gabimeat

 • Sesh zakonisht

 • ξεξτ βρητ η τη ηρ η τη μη τ η τη νηε η ή τη η ξεξτ ξεξτ βρητ η τη κτ η ευ ηρ βρητ βρητ Ν τη η ή ευ ηρ η τη κτ ❤️❤️💍💍❤️❤️💋💋

 • Pravo juli

 • Kjo sindi thot po' te njejten gje edhe pse ja shpjegon prap nuk kupton gje😂😂

 • arjan konomi mkalli hahahahhaha

 • Ksaj sindit i rroft shkolla po' esht shum kalama nga trut🤷

 • o zot i madh po pse e merrni ket anen se me vjen me vra veten kur e shoh

 • Une erdha te gjej nje shoqe jo te puth nje njeri per dite’bravo juli fjal me vend

 • Na e shpifet me Anen dhe shqipen. Emision I degjeneruar 😢😢😢😢😢😢

 • Aman per opinioniste mos na i ftoni ma kto dy ordineret se e degjeneruat komplet si emsijon

 • Sindi perversja e virgjer qe Ka fantazi seksuale me fatjonin i pelqen murati vlerson locon por don te zhvirgjerohet nga atdheu 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Kur te pyten sindi cka te merziti me shum the vet komenti ti ke bullizuar me kete koment etj etj tani po na thua qe se kisha per komentin po per perversitetin nje koment qe e tha Arjan Konomi

  • @abbsnn cose Pse mendon qe esht shume e mire.?

  • Sindi eshte shume e mire

 • E verteta eshte qe vajzat ishin yje kur PO kercenin

 • Kur qesh krejt ironi dhe kjopuqrraxhije e ka ftyren si trans

 • Sidi ke shum dret

 • Kjo Aristela me mik do ket vajtur aty

 • kush e vrejti 1:26:10 mevlani duke shiku mbrapa ledianen 😂😂😂😂

 • Skenderbeu a Sulltani? Qka osht puna ktij Julit more ! Vazhdo udhto vlla, ta kisha pas lakmi e e jo ktu ku me shprehje e gjuhe urretje ne mnyre te ndersjellt!

 • nuk po e kuptoj fare qfar don ana dhe shqipja aty ....ju lutem mos i merreni më në Perputhen

 • ik moj Anna nuk u cua edhe gjuaiti Fatjonin me pdhemb

 • .

 • E kan qa

 • Kjo o super perverse vari karse fare plenaxhija

 • Pjesa me e bukur ishte kenga e vellezerve lleshi 😂😂

 • Arjani ka shum te drejt, Sindin e ka mesuar mami ca te thoj dhe erdhi si zonje e bukur per tu folur kot per se koti, ky njeri nuk di te shjegoj te jam argument,kapet me gjera qe kane kakuar me jave dhe i kthen prape 100 %

 • Kjo Sindi Eshte bere e pa durushme Si do gra te lagjes llafazane 😂😂Juli ja la see 😂😂I madhe je julo

 • Sindi eshte shume e mire

 • Sindi te gjithe e dime dhe ti e pare qe nuk ke per te dal me dike per tu perputhur. Vetem ke ardhur per show se te duket vetja shum e mencur ...te ze koka me ty. Hiqeni nga emisoni ju lutem 🙏

 • O ana 1 zhduku nga perputhen ZHDUKUUU

  • Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

 • Kjo sindi ne vend ti kerkonte falje julit I kerkon muratit. Hej zot sa pa tru kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Sa shume shkon sindi dhe murati👫❤👑

 • Ne qoft se sindi eshte vaj extra i virgjer!!! Un them se eshte koha per te nderruar vajin se i ka plotesuar kilometrat 🤣🤣🤣

 • Gjeja me e bukur eshte Juli Edhe Se si kercen ne 1:24:35 😃😃

 • Virgjeresha na ka lodh trurin pz ik moj bjeri vjolines se na qan drrasat

 • 15:20 hahahahahah nuk te kam kercenuar thot sa e pa ftyr🤣🤣🤣 "A me njef mu se kush jam apo don me ta tregu"🤣🤣

 • Tju vije turp qe nga bora e te gjithe qe e detyruan te kerkoj falje me ngulm pa pike lidhje . Per nje emision shfrytezojne ndjesite e nje vajze. Dhe aman mos i nxirrni me anen1 dhe shqipen se si duroj dot me han internetin🤣🤣🤣

 • Aman per cfare e merni kete anan qe la nam ! Eshte per professionin e arjanit nje turp qe nje si Ana Te quhet e Te japi opinion Ajo grua eshte shume fallco Edhe me zi do Te duket e Te dali ne tv Ajo kembgullja falco e asaj e ben Te Padurushme ta shikosh

 • Veq Arjani enman ket emisjon perndryshe per lesh babo

 • O arjan ate dite te debatit ishe ti qe the nuk ishte ne momentin e duhur batuta tani e ndryshon

 • Arjani be like: hajdeni te baba

 • Duhet me i pas katror me u shty me julin oooooo sindi

 • Jo cdo ofendim meret me sportivitet o arjan konomi kush te ka vene ty aty o zot na hapi barkun .... emision dashurie shpjegoja julit o zotri se nuk e di se ku ka hyre

 • Ky Juli mund te ket shkolle e sa dush po pike respekti nuk ka per te kthyer nje pergjigje nje femre dhe ne kete pike nuk ka sindi fare faje kur se di sesi fuksionon emisioni o vlla cdo aty. Lereni ca mbroni julin se po e mbeshtet nje pjese e publikut. Ktu arjani ka fol kot pse kompliment eshte 5 apo 6 cuna ke dal

 • Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

 • Sindi esht shum e ndjeshme , lejeni gocen rehat ngelet tu e sulmuar Kot🥺🌝 Juli esht i cuditshme🙄🙄

 • naten e mire te gjithve pervec atyre qe mbajn anen e julit.

 • Kush e vuri re reagimin e Mevlanit në 1:32:41😂 Lot😂

 • Dhe nji gje tjeter ,per boren shum respekt je e mbrekullushme per mu je prezantusja me e mir ,urime dhe suksese ne karieren tende...

 • o Juli ti qenke tip ore bravo prz

 • O zot pz edhe njeher te ngriheshin te putheshin e kisha thy s 10 na kan qar koken boboo heren tjeter te sjellin krevatin ne mes te emisionit fundi botesss🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯

 • Ana je as

 • Kjo sara eshte shum eronike ,je shum e bukur po mos I umb piket e tua

 • Ana patriotia ime po me ben krenar me kete qendrim ,bravo ashtu te dua zemer je njish

 • Super

 • ♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😘😘😘👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏👏

 • O Sindi ik mi k*** femer rregjistrohu edhe nje her ne shkolle 8 vjecare se te nevoitet nje Rishkollim.

 • Gjith kta bura me karakter nee thonjsa shkojn pas nje femer degjenerate qe ska len njeri pa ofenduar atje ne studjo lereni te shporet dhe MOS ijepni rendesi nje femre qe ska as dinjitet per veten esaj

 • H

 • Do ishte me I bukur emisjoni te kishte dhe djem nga jugu I shqiperis ,te me falin djemt e kosoves respekte ,

 • Respekte Arjan konomi je shum I mir

 • Kengetaret shum Mir me vin Mir qe shiptaret Jan bashk

 • Kjo eshte e fort skenderbeu sullatni 🤣

 • Iqeni kte sindin perzotin se do na beni me i ven flaken tpit se na cavet trapin me ket legene

 • Bravo Arjan Konomi 👏👏👏👏 Mir ja bere kesaj debileje Sindi 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Asnjona per darsem shqiptare😑

 • Kur ben moral edhe Ana Lleshi 😡😡🙄🙄

 • Nje dhelper 🦊edhe nje sorre 🦅Si opinjoniste hahaha

 • Te lum Juli te lumt oer kto fjal qe i the sindit te lumt Juliiiiiiiiiiiiii

 • Edhe kush me pas gjithe at goje 5 lekshi Sindi

 • Oj sindi Juli nukte ka efenduar ty as nji her Juli duket shum nji djalosh shum i menqur sindi mos harro ok rrespekt per Julin

 • Vec shqipja nuk ishte juriste se filloi me thashathemet njejt si kur ishte konkorente

 • pereputhe - ♡ Murat ' urime dilidjen

 • E sind e kuder mjeri ajo familje qe te ka sdin as si te kerkon fajle pfff

 • K er kr m er ur mwjr kehf nrjr me r k er if n er u n er Jr n r e k er if n er if nrjr n er ku e nfj NH ry if n er ku e n er if nrjg jfjf nrjr nrjr nrjg nrjg e n er if nrjr nrjr mej nrkf keur keur key keu nrjr me j did keur keur bfjr nrjr nrjr jrur key nejr keur keur ngjr kehf nrjr nrjg e keur ktu

 • Kjo sindi siku e ka. Prej flori mo vlla!!! Avash mi moter !! Gjithesei shuuum negative 👎. 👎👎👎👎

 • 4:23 Gjdo kush me mir se ti

 • Per mendimin tim vetem Lediana asht tamam qysh duhej te sillej nje femer ne keto emisione ta quajm ashtu sepse vet emri flet diqka tjeter.Komplet femer, me sjellje me diskutime me pamje, te tjerat jan perverze (te peshtjellta) keshtu e kuptoj kete fjal une .Nuk jam opinionist por duke i par nga kendeveshtrimi im.Lediana eshte LADI DI

 • jfjth ngkrj Keke nrkf ndh n f e mdjf nrjr nrj keur nrjt me rur nrj NH ry nejg nrjr n er if nrj nrj nrj nrkf Nfjr nrjr nrj n er if kehf nrkf k dy if NH di

 • 18:15 o Juliii 😂😂😂😂😊😂

 • Ik moj sindi se ne e shpife njeri kot na merzite nuk kam pas eksperjenca me perpara ik moj ha qik buke se vdiqe urie kockanjara 👾

 • Kta cunat jan shum shum te mire Ju lumte

 • Nxirreni kte se na e shpifi emisionin!!!! Po humbusni shume pike me kete sindin dhe po keq edukoni brezin e ri!

 • Sindi je nje femer debila 🤮🤮🤮🤮 na i hiqni nga emisjoni se na i shpifi

 • Sindi eshte nje vajze qe se pari ka shume frustracione ne vete, dhe keto i tregon duke i perkthyer ne ligesi kundrejt kujtdo qe nuk e mendon si ajo. Eshte e lige ne shpirt. Se dyti, eshte e papjekur, e paformuar dhe budallacke, dhe kete e tregon ne cdo gje qe nxjerr nga goja. Biles na lodh me faktin qe eshte aq kalama idiot, na looooooooodh. Kur ajo qesh nderkohe qe Arjan Konomi flet, te vjen ta kapesh per leckash, ta nxjerresh nga emisioni dhe ta cosh ne nje shkolle qe te mesoje normat minimale te edukates kundrejt dikujt qe ka 30 vite karriere ne gazetari, nderkohe qe gjithcka qe ka bere Sindi ne jete eshte... nje shkolle e lodhur ne nje shtet te lodhur si Rumania. Cdo shqiptar tashme e ka nje diplome. rritu Sindi, lexo libra, bej ndonje pune, e pastaj eja po ta mbajti shiti mend publikut dhe Arjan Konomit. Na rane veshet rehat kur nuk ishe ti ne emision e nuk degjonim pallavrat e tua. Merre dhe Locon (plot me frustracione dhe ligesi gjithashtu) dhe ikni te dy, e aman ta shohim programin per qejf.