Top Channel Albania

Top Channel Albania Top Channel Albania

 • 100
 • 2
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.
Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Video

Komentarjev

 • Ku shkon kjo cafka pa mask...edhe mbrenda ne restorantin e hotelit sidomos...

 • Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻

 • Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻

 • Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻

 • Mire ben qe shperthen .. sepse Ana nr 2 kot u fut ne replike kur pak sekonda me pare ajo u sqaruaa me Mevlanin..

 • Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻

 • Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻

 • Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻

 • Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻

 • Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻

 • Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻

 • Aman o sindi se na i veshtirose me ate fjalen tashii tashi tashi 😖🤮

 • Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻

 • Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻

 • Sa e pa pjekur kjo Sindi .🤷‍♀️🤦‍♀️

 • 19 detik viral mendebarkan slnumber.info/wiev/pZOXfrR-qIJopdQ/video.html

 • Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻

 • Melvani duket qe Ka dal ne takim nga halli me sindin😂😂😂

 • Ah moj Shqipëri sa na merr malli për ty

 • Andiequan sindin si kimshie si femije ecovi te lojrat seashtuepa

 • Pershendetje te gjitheve ! Shpresoj te jeni mire . Ky eshte kanali im I vetem zyrtar , Do ju lutesha qe te benit subscribe . Do gjeni te gjitha theniet me te Mira te mijat gjat gjith episodeve te deritanishme . Faleminderit ♥️🇦🇱

 • Vajze ezvjuar josityana evogelebukur cfareimungon melises

 • Melosa eshte yll

 • Poana eshte si femije dhefatjoni ja vari teneqene cta donte femersiajo ka plot te luten

 • Sindr virgjerine ka setjeter ska asgje mendjen eka si femije

 • O mrvlan mavria pse nuk ke fat fare per keto takimet

 • Mevlan nuk shkon ti me sindin duket sikureke mbese shiko ate beratsen seshkoni shume

 • Ngushellime per nene vella

 • Esuebio zben as dhe nje gje

 • Adoleshent muhabete.

 • HAHAHAHAHHA Mevlani duke e thith akoma ate smothie-n ne fund🤣🤣🤣🤣

 • PER SHQIPTIPTAR SKA LUGJ

 • Hape porten😂

 • O mevlan je i madh pzu

 • Puthja rembehet me mjeshteri o Mevlan nuk pyetet te te japi.

 • O zot vetem per te mbushur programin kjo eshte per te gjithe boten dhe nuk duhet te ndodhi ne shqiperi eshte krejt politike opozita gjen pretekts por prape nuk fiton cfar do qe te beje

 • Une mendoj se vendin e pare e meriton Tea kush mendon keshtu like komentin.

 • Ana ka pasur edhe nje djal jasht emisionit o perputhen team Ai eshte bardhi nga kosova ju lutem o merni vajzat qe duhen aty te gjejn djalin ose fatin e jetes ju lutem ksi loj vajz ash nuk duhen te jen sepse Ana e vjeter eshte shtirur nuk ka faj fatjoni nuk ka faj fatjoni por ana vjeter ka pas disa takime me djalin nga kosova ju lutem kini parasysh fatjoni eshte pafajshem kaq

 • Shkoer floksh barbon si gru esht kape mor fatjon shtypja koken KA ARDH AI BARBON ME BO GANSTERIN

 • Ana e ka gabom sjelljen e saj.nqse do fatjonin per vete. Ti kishte ba ftes fatjonit me lan programin per tu njoft Herat. Jo me ba boben sikur ky ska nga shkon e hapt te ben show.

 • Moj ana po cte duhet ty moj turi mi me melisen mbylle gojen moj k berati melisa eshte yll josyty si me sildin kot sakena hyre atje shko bej klipe tisete duet lekmbyllegojen

 • Ti largote shtriga melisa jo ana imisjon koti ube tashi

 • Hahahahahahahahahah skeni faj ju hahahahahahahaha

 • Sindi: te gjithe e keni pa luanin tim ne skene... hahahaha “ mjau “ Mevlani: tallje bythje me Sindin

 • Kot mbani Arjanin cojeni ne shpi,keni Mevlanin aty...lot😂😂

 • U ju te

 • O katastrofa ca i keni ber programit se e mbyllni pa mbaruar fjalin

 • Melissa Je yll per zoti je me mira singjertja aty

 • 😋😋😋😋

 • Takimi i Mevlanit dhe Sindit sot ishte njesoj si situata kur te vjen daja nga italia dhe te nxjer nga tegu per kafe dhe per te te bler roba

 • Mevlani perfundimisht qenka tamam nga kavaja, o dell

 • Sa te ndjeshem qenkan keta gazegare Aman Aman Tani po' e Marr vesh se etika qe ne plan te pare ne shqiperi! Sa perpara jemi Aman. Hipokrit e te shitur

 • Cfardo te beje lulushi me bedelet e vet nuk fiton vidio eshte e pergatitur nuk verteton asgje

 • O sindi a kshtu dot jesh edhe njeten realea nese personi qe ki ne krah te merzit ti iken ,edhe pas pak i kthesh prap pendohesh

 • ohoo tea qenka mbushur me tatuazhe

 • Vllaznia 🔴🔵🔴🔵

 • Aman kush ja ben make-up sindit hiq dore te lutem 🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Sa injorant ju tjeret qe shani sindin,ka shum vajza te virgjera mos beni si te emancipuar,madje ajo eshte per tu vleresuar qe nuk ka lejuar ta preki lloj lloj mediokri perversi dhe injoranti,sa per mevlanin ai e prishi fare ne takimin me sindin,ai nuk eshte burri saj as i fejuari as i dashuri qe e kerkon puthjen ne buz si pa te keq,ata ishin ne takim po bisedonin,ai se njeh fare vajzen,pse si behesh i dashur kshu te kerkoj puthje hidh e prit,nese donte afrimitet le ta puthte ne faqe ti prekte doren,tamam si ata fshataret ne zonat e thella qe jan te djegur per te prekur,si spaska drejt Sindi qe u ngrit nga tavolina,puthja fitohet se kto jan gjera mes 1 cifti te dashuruar,puthja nuk kerkohet ashtu ashiqare se nuk eshte sufllaqe.

 • Tv

 • Shqipja e Melissa u bekan zbor juve

 • Me shume ishte i interesuar Andi per kte djalin e ri se sa vajzat. Shume turp Andi! Nuk mund tja besh Eminit kete gje !Ai nuk e meriton !

 • Mu duk mua apo sindi pëlqen melanin packas u largua nga takimi

 • Melisa ti moj vajze kishe nje sjellje te nje femre te ulet nje provokuse.....mire qe ishin kamerat aty se ti o goc do kishe len nam...Tra un po’ finivi in bagno con quel asino di Fatino a fargli un bel pom..... 😂😂😂😂 sicuramente lo vedremo nei prossimi appuntamenti 🔴🔴🔴🤣🤣🤣

 • Javes tjeter do e kuptoj sindi qe mevlani esht tall me ate ne takim😂😂😂

 • Ore turp nk keni,si eshte e mundur te kete analiste qe mbrojnë nje parti politike dhe nje politikan

 • kjo sindi eshte e virgjer dhe nga trut

 • haha mevlani :hajde moj ktu bobo pa asnje lloj terheqje

 • Ore ti dr.i PD.s. si ka mundesi se i di me mire ti se ata qe punojne ne linjen e pare. Sa mire qe Kane shok e miq te gjithe familjaret keta te PD i kane o shok o familjar te larget.Genjeshtra si ky plera dhe Lulushi. PO LUANI ME DHIMBJEN E NJEREZVE.... Lerini mjeket e VERTETE te punojne ne qetesi. Pak sikleti i pandemise mungoni dhe ju plerat e felliqura. MOS U LODHNI NUK FITONI DOT AS KETE RADHE.....DHE DERI SA TE KENI NE KRYE PERSONA SI LULI ME SHOKE

 • O doctor i felliqur ben politik me te vdekur turp po te keni dokumenta dorzohini ne gjykat

 • Melisa je shume femer perfekte..je absolutisht yll bote.. bravo moj goc per orgjinalitetin dhe vertetsin qe te karakterizon.. kjo Ana nr 2 femer lesh arapi..antipatike dhe djallezore.. Ana nr 1 i mungon shume ktij emisioni .. nqse nuk kthehesh une nuk e shof me kte emision. . KJO SINDI kalama komplet.. Tea super femer .. je lezeti atij emisioni..

 • olsi sazexhi eshte nje provokator antishqipetar nje mbeturine turke sllave fajin e kane mediat qe i japin mundesi ketij plere te flase

 • Turp turppppp te behet politike me viktimat kaq te etur jane per te ardhur ne pushtet sa as per te vdekurit nuk kane respekt zoti madh ju ndeshkofte analista medja se ju jeni mekataret e pushteti se jeni ndare ne parti ps pd pastaj jane keto politikane maskarenj

 • E dashur Sindi ke ngateruar emision shkon ne nje program dashurie dhe thot mos me prek mos mu ul afer 🤦‍♀️

 • KAPEEEEEE SHARKIIIIII SHKUNEEEEEE.JA QEKJO MELISA MA E SERT BABO

 • Unë të kemë çupë nuk ta japë o tope

 • Emini akoma ne kerkim të Anes

 • Pse nuk kenduat "Hajde luj qyqek"

 • O Mevlan ke per t ngel beqar i thote goces ajt t puth ne takimin e pare pse sja lype pjeshken direkt me mire je i djeg per pjeshke lodhe doren me mire se asnji nga gocat sta jep pjeshken

 • Arjan gay kur po e nguc mevlanin pom me shtin me qeshur ehehe

 • Dikush ma bjen qet sindin tja hupi virgjenitetin 😂😂😂